МОЗ пропонує приватним клінікам почати вакцинацію

МОЗ пропонує приватним клінікам почати вакцинацію

Фото: РБК-Украина До вакцинації залучать більше медустанов

Влада має намір прискорити процес імунізації від коронавірусу за допомогою залучення всіх бажаючих медустанов.

 

Комунальні та приватні медустанови можуть почати вакцинацію від коронавірусу — для цього вони мають створити мобільну бригаду або пункт щеплення. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я у п’ятницю, 4 червня.

 

 

Для цього медустанова має звернутися з офіційним запитом до підрозділу з охорони здоров’я ОДА, вказавши осіб, відповідальних за запис, облік залишків вакцин, актуальні телефони реєстратури.

 

Після цього департамент ОДА звертається до МОЗ для включення медустанови до переліку постачальників медпослуг, залучених до вакцинації від COVID-19.

 

У разі негативного рішення місцевого департаменту охорони здоров’я медустанова може безпосередньо звернутися до Міністерства охорони здоров’я для додаткових консультацій.

 

Департаменти охорони здоров’я подають до МОЗ списки постачальників послуг, задіяних у вакцинації, щомісяця в період з 25-го до 30-го числа. МОЗ верифікує дані і оновлює перелік таких медустанов.

 

У вакцинації від COVID-19 можуть взяти участь всі постачальники медичних послуг — заклади охорони здоров’я всіх форм власності та фізичні особи-підприємці, які мають ліцензію на медичну практику та підключені до електронної системи охорони здоров’я.

 

Як повідомлялося, 3 червня в Україні провели понад 50 тисяч COVID-вакцинацій. Всього в країні щеплено більш як 1,2 млн осіб.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.