МОЗ обіцяє вакцинованим CoronaVac сертифікат

МОЗ обіцяє вакцинованим CoronaVac сертифікат

Фото: Прес-служба МОЗ Віктор Ляшко розповів, де отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Українці, які отримали дві дози вакцини CoronaVac, зможуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію у сімейного лікаря.

 

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що українці, які пройшли повний курс щеплень вакциною CoronaVac, зможуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Про це в п’ятницю, 9 липня, повідомляє прес-служба МОЗ.

 

Відзначається, що цей документ відповідає міжнародним медико-санітарним нормам, а отримати його можна у сімейного лікаря.

 

Ляшко закликав українців вакцинуватися і зазначив, що політики і дипломати роблять все можливе, щоб громадяни, щеплені вакциною CoronaVac, могли подорожувати по світу.

 

«Зараз МЗС України у співпраці з Міністерством охорони здоров’я та Мінцифрою проводять переговори з країнами про взаємне визнання міжнародних документів про імунізацію від COVID-19», — йдеться в повідомленні.

 

Там також зазначається, що вся актуальна інформація для подорожей українців за кордон доступна на онлайн-карті МЗС.

 

Раніше повідомлялося, що головний санлікар України надає перевагу вакцині від Sinovac/CoronaVac, яка використовується для щеплення в центрах масової вакцинації осіб з непріоритетних груп.

 

ВООЗ дає добро. Що означає визнання CoronaVac

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.