Кулеба у ФРН провів «важкі» переговори щодо ПП-2

Кулеба у ФРН провів "важкі" переговори щодо ПП-2

Фото: МИД Украины Дмитро Кулеба і Андреас Файхт

Глава українського зовнішньополітичного відомства перебуває у Німеччині з офіційним візитом.

 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час візиту до Німеччини у вівторок, 8 червня, провів ряд зустрічей з вищими посадовими особами країни, в ході яких обговорив, зокрема, загрози російського газопроводу Північний потік-2, повідомила прес-служба міністерства.

 

«У перший день візиту в Берлін я провів важкі переговори щодо Північного потоку-2 і Нормандського формату. В обох випадках діє правило: ніщо остаточно не узгоджено, поки все не узгоджено», — заявив глава вітчизняного МЗС.

 

Так, у бесіді з держсекретарем Міністерства економіки та енергетики Німеччини Андреасом Файхтом Кулеба підкреслив, що російський трубопровід не тільки підриває енергетичну безпеку України та Європи, а й розколює союзників.

 

У зв’язку із цим, попередив український міністр, Україна продовжить виступати проти запуску ПП-2.

 

За підсумками переговорів Кулеба зазначив, що Німеччина — «це друг, який дуже допоміг Україні і з яким можна вирішувати навіть найскладніші проблеми».

 

Раніше глава Держдепу США Ентоні Блінкен назвав «доконаним фактом» завершення будівництва Північного потоку-2.

 

При цьому він заявив, що Вашингтон вивчає варіанти дій для підтримки України після запуску російського газопроводу, пом’якшити наслідки якого, за словами Блінкена, США можуть.

 

У Міненерго знають, як убезпечити Україну від ПП-2

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.