Круто, що у нас є такі бійці — Зеленський зустрівся з Марківим

Круто, що у нас є такі бійці - Зеленський зустрівся з Марківим

Віталій Марків і Володимир Зеленський (Фото: ОПУ)

Одразу після прибуття в Україну нацгвардієць Віталій Марків зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це повідомили в Офісі президента України.

Ви молодець… Я вважаю, що це дійсно спільна перемога, і перш за все – перемога України на міжнародному рівні. Круто, що у нас такі бійці. Все, що було в наших силах, ми робили, – сказав глава держави.

Президент також оцінив силу духу Віталія Марківа.

У вас високі моральні якості, і я радий, що у нас є такі військовослужбовці. Ви – приклад для багатьох, – наголосив Зеленський.

Президент також поцікавився самопочуттям Марківа та подробицями перебування у в’язниці.

Круто, що у нас є такі бійці - Зеленський зустрівся з Марківим

Нацгвардієць розповів, що дуже задоволений рішенням апеляційного суду Мілана. Марків додав, що в ув’язненні він багато писав і читав, а особливо вивчав історію України.

Кожен малюнок, кожен лист, який мені надіслали, я зберіг і привіз із собою. Це рішення – перемога всієї команди, а насамперед – правди та справедливості, – наголосив Марків.

Нагадаємо, старший сержант Національної гвардії України Віталій Марків відбував покарання у в’язниці біля Мілану після того, як у липні минулого року суд першої інстанції засудив його до 24 років ув’язнення за нібито причетність до загибелі італійського фотокореспондента Андреа Роккеллі та перекладача росіянина Андрія Миронова у травні 2014 року у районі Слов’янська Донецької області.

3 листопада 2020 року апеляційний суд виніс виправдувальний вирок у справі українського нацгвардійця Віталія Марківа, знявши з нього усі звинувачення.

4 листопада він повернувся до України.

Про усі подробиці справи Віталія Марківа читайте у нашому матеріалі Повернувся додому після 3,5 років ув’язнення: як зустрічали Віталія Марківа на батьківщині.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.