Комісія з регулювання азартних ігор в Україні розпочала роботу

Комісія з регулювання азартних ігор в Україні розпочала роботу

Фото: Reuters (архивное фото) В Україні почала працювати Комісія з регулювання азартних ігор

У Комісії вже оформлені реєстраційні документи, отримана печатка і почалася процедура відкриття розрахункового рахунку в Держказначействі.

 

В Україні почала роботу Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей. Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в Telegram в середу, 4 листопада.

 

«Під час засідання до складу робочої групи були включені голова і члени Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей. Учасники обговорили проект постанови Кабінету міністрів України Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з організації та проведення азартних ігор. Новообраний голова Комісії Іван Рудий повідомив, що Комісія вже розпочала свою роботу: оформлені реєстраційні документи, отримана печатка і почалася процедура відкриття розрахункового рахунку в Державній казначейській службі України», — написав Немчінов.

 

Документ регулюватиме види діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні. Зокрема, діяльність у цій сфері буде проводитися виключно за наявності в суб’єкта господарювання відповідних, передбачених законом ліцензій. Саме Комісія буде здійснювати їхню видачу і розробить ліцензійні умови для кожного виду діяльності з урахуванням особливостей різних сфер.

 

Ліцензійні умови з’являться найближчим часом у відкритому доступі для публічного обговорення, після чого будуть винесені на затвердження урядом.

 

Нагадаємо, що раніше Зеленський легалізував гральний бізнес. Президент підписав закон про гральний бізнес, незважаючи на правову колізію з регулюючим органом.

 

Також НАЗК попередило Зеленського про корупцію в гральному бізнесі. На думку НАЗК, прийнятий закон містить корупційні ризики і фактично не може бути реалізований.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.