Київ отримає новий пакет Цілей партнерства з НАТО

Київ отримає новий пакет Цілей партнерства з НАТО

Фото: AP Україна активно співпрацює з НАТО

Оновлений пакет Цілей партнерства для України містить завдання і заходи на період до 2025 року.

Україна першою серед країн-партнерів НАТО отримає оновлений пакет Цілей партнерства Україна — НАТО. Про це повідомило Міноборони в суботу, 29 травня.

Зазначено, що напередодні відбулося засідання Комітету з партнерства та колективної безпеки НАТО в форматі Процесу планування та оцінки сил з Україною.

Помічник генерального секретаря НАТО з операцій Джон Манза відзначив прогрес України у реформуванні сектору безпеки та оборони і виконанні Цілей партнерства попереднього періоду.

«Ми продовжимо надавати допомогу Україні у здійсненні необхідних реформ і розвитку можливостей сил безпеки і оборони», — сказав він.

Оновлений пакет Цілей партнерства для України містить завдання і заходи на період до 2025 року. У ньому також наведено сили і засоби, які Україна готує для участі в програмі Партнерство заради миру, операціях і місіях Альянсу. Цілі партнерства підтримують інші завдання з реформування сектора оборони і безпеки, перш за все — проекти і заходи оборонної реформи.

«Делегації України та Альянсу підтримали запропонований документ і домовилися перейти до наступного етапу його узгодження і направлення на розгляд Північноатлантичної ради», — повідомили в Міноборони.

Нагадаємо, проведення чергового саміту НАТО заплановано на 14 червня в Брюсселі. У ньому візьмуть участь тільки країни-члени, без залучення країн-партнерів, серед яких і Україна.

Раніше в МЗС говорили, що Україна хоче отримати тимчасові рамки Плану дій щодо членства в НАТО і членства в Альянсі.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.