“Хотіли б отруїти — не пустили б до Німеччини”: Путін вперше прокоментував отруєння Навального

“Хотіли б отруїти - не пустили б до Німеччини”: Путін вперше прокоментував отруєння Навального

Олексій Навальний

Президент Росії Володимир Путін вперше прокоментував отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Про це повідомляє телеканал “Дождь”.

Російський президент прокоментував ситуацію 22 жовтня виступаючи на форумі “Валдай”. Путін, як і раніше не вимовляв ім’я політика, назвавши його “фігурантом” і “громадянином”.

Як заявив Путін, якби влада дійсно хотіла отруїти Навального, то його б не випустили на лікування до Німеччини. Президент Росії заявив, що особисто дав доручення генпрокуратурі перевірити можливість відправлення опозиціонера за кордон.

Відразу ж, як тільки дружина цього громадянина звернулася до мене, я тут же дав доручення прокуратурі перевірити можливість його виїзду за кордон на лікування. Могли та не випускати, бо у нього були обмеження, пов’язані з судовим слідством і кримінальною справою, – цитує Путіна.

Нагадаємо, Навальному стало погано вранці 20 серпня під час перельоту із Томська до Москви. Він впав у кому, його соратни казали про отруєння політика.

У підсумку Навального вивезти на лікування до клініки «Шаріте» у Німеччині. Спеціалісти німецької армії встановили, що Навального отруїли речовиною з групи «Новічок».

15 вересня Навальний вперше після отруєння опублікував світлину в Instagram та розповів, що почав дихати та рухатися самостійно.

19 вересня він повідомив у нього досі тремтять ноги, коли він йде по сходах, але він вже усвідомлює, що пересувається сходами.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.