Хакер зламав акаунт Трампа у Twitter з п’ятої спроби

Хакер зламав акаунт Трампа у Twitter з п’ятої спроби

Фото: TechCrunch

Нідерландський спеціаліст з кібербезпеки Віктор Геверс заявив про злам акаунту у Twitter президента США Дональда Трампа. Каже, вгадав пароль з 5 спроб.

Про це Геверс розповів виданню de Volkskrant.

Кіберспеціаліст стверджує, що пароль від профілю Трампа був таким — «maga2020!», що є скороченням передвиборчої фрази нинішнього президента «Make America Great Again!».

Крім цього, за словами Геверса, в акаунту Трампа навіть не було двофакторної аутентифікації (тобто коли для входу у профіль потрібно щонайменше два докази, а не просто один пароль).

Хакер не став нічого писати в акаунті президента США, лише зробив скріншоти, аби довести, що він справді отримав до нього доступ. Один з них, зокрема, опублікувало видання TechCrunch.

Хакер зламав акаунт Трампа у Twitter з п’ятої спроби

Фото: TechCrunch

Геверс написав листа до Білого дому, порадивши Трампу вигадати складніший пароль та скористатися двофакторною аутентифікацією. Також він написав до адміністрації соцмережі, ЦРУ, ФБР, Агентства з кібербезпеки США та низки інших відомств.

Як каже хакер, за два дні з ним зв’язалася Секретна служба, якій він передав усю інформацію. Геверс розповів, що після цього в акаунті Трампа змінили пароль, також там з’явилась двофакторна аутентифікація.

Водночас у Білому домі заперечили розповідь хакера, а у Twitter сказали, що не можуть підтвердити, що нідерландський спеціаліст отримав доступ до акаунту президента США.

Нагадаємо, що Федеральний суд Північного округу штату Каліфорнії у Сполучених Штатах Америки засудив до 7 років і 4 місяців ув’язнення громадянина Росії Євгена Нікуліна. Його визнали винним у зломі LinkedIn, Dropbox і Formspring у 2012 році.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.