Юрчишин оцінив роботу Ситника на посаді директора НАБУ

Юрчишин оцінив роботу Ситника на посаді директора НАБУ

Ярослав Юрчишин на інтерв`ю з Парламент.UA

Народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Юрчишин оцінив роботу директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та відзначив, що в сесійній залі не підтримуватиме його відставку.

Про це Юрчишин розповів в інтерв`ю Парламент.UA.

Нардеп зауважив, що насправді не так важливе прізвище директора НАБУ, головне, аби механізми звільнення були не політичні.

 Якщо його звільняють, тому що він не подобається якомусь впливовому олігарху і для цього шукають штучні підстави, це скоріше говорить «за» нього, аніж «проти». Зараз на розгляді закон, який передбачає офіційне звільнення чинного директора при обранні наступного, це знову ж таки не дуже законно. Адже контракт Ситника завершується у квітні 2022 року, наскільки я пригадую, до цього часу, якщо немає законних підстав, людина має допрацювати, — сказав Юрчишин (досьє Ярослава Юрчишина).

Нардеп розповів також, що коли Ситника призначили на посаду, у фракції було дуже упереджене ставлення, бо думали, що це черговий прокурор на високих посадах.

Потім, під час його роботи з кадровою комісією, дисциплінарною комісією, ми побачили, що Ситник не намагається тягнути своїх, а справді пробує формувати команду за принципом обрання найкращих, не пов’язаних з ним, — зауважив парламентарій.

При всьому, Юрчишин відзначив, що не може сказати, що на сто відсотків задоволений Ситником як директором НАБУ.

Але це, напевно, найкращий варіант, коли приходить людина, яка в процесі усвідомлює, як вибудовувати систему, — підсумував нардеп.

Нагадаємо, у цьому ж інтерв`ю Юрчишин розповів, чому не став нардепом від «Європейської солідарності».

Читайте також

Юрчишин оцінив роботу Ситника на посаді директора НАБУ

Зеленський запевнив послів G7, що Ситник залишиться на посаді глави НАБУ

Юрчишин оцінив роботу Ситника на посаді директора НАБУ

Мін'юст прокоментував рішення ОАСК щодо директора НАБУ Ситника

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.