Євросоюз відкрив вільний в’їзд для 12 держав, але не для України

Євросоюз відкрив вільний в'їзд для 12 держав, але не для України

Фото з відкритих джерел

Рішення щодо дозволу на в’їзд до Євросоюзу набере чинності з 1 липня

Європейський Союз з 1 липня дозволить вільний в’їзд зі ще 12 країн, в тому числі Молдови, Азербайджану і Вірменії. Про це у Twitter повідомили журналісти «Радіо Свобода»з посиланням на рішення комітету постійних представників ЄС.

«Косово, Боснія та Чорногорія включені до списку безпечних для подорожей країн. Постійні представники держав-членів ЄС затвердили оновлений список із 12 додатковими країнами. Він набере чинності до кінця цього тижня», – написала журналістка Г’єракіна Тухіна.

В свою чергу Рікард Джозвяк уточнив, що рекомендація набуде чинності з четверга, 1 липня.

За його даними, Молдова, Вірменія та Азербайджан також включені до списку. ЄС востаннє оновлював свої рекомендації щодо подорожей 18 червня.

Тоді вільний в’їзд був дозволений з Албанії, Австралії, Ізраїлю, Японії, Лівану, Нової Зеландії, Північної Македонії, Руанди, Сербії, Сінгапуру, Південної Кореї, Таїланду, США та Китаю (у випадку заходів взаємності з боку Пекіна.

До слова, Польща повернула обов’язковий карантин для українців: які є винятки.

Раніше влада Канади вирішила продовжити заборону для іноземців на в’їзд до країни з «несуттєвою» метою до 21 липня.

До слова, Франція відкриває кордони: які умови для українських туристів.

Також Литва скасовує карантин з 1 липня: головні зміни

Нагадаємо, 9 червня вся територія України перейшла у «зелену» зону за показниками захворювання на коронавірус. З 14 червня Україна увійшла у «зелену» зону за критеріями ЄС, наразі показники захворюваності найнижчі за останній рік.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.