Діти померлих від COVID медиків отримають пільги

Діти померлих від COVID медиків отримають пільги

Фото: прес-служба Слуги народу Діти медиків будуть користуватися пільговими правилами вступу до ВНЗ

В.о. глави Міносвіти Сергій Шкарлет підтримав ініціативу президента про надання таким дітям можливості отримати знання за держрахунок.

 

Президент Володимир Зеленський доручив профільним відомствам забезпечити можливість дітям медичних працівників, які померли в результаті ускладнень коронавірусної хвороби, здобути вищу освіту за державний рахунок. Про це в середу, 4 листопада, повідомила прес-служба Офісу президента.

 

«Діти медиків, у яких загинули один або обоє батьків, будуть користуватися пільговими правилами вступу нарівні з абітурієнтами, один із батьків яких загинув у зоні проведення АТО/ООС або помер у результаті хвороби або каліцтва, отриманих під час бойових дій на Донбасі», — вказано в повідомленні.

 

Причиною такого рішення глави держави стала ситуація на Київщині, коли підліток залишився сиротою через смерть обох батьків-медиків від коронавірусу.

 

«Медики сьогодні перебувають на передовій боротьби з поширенням коронавірусу в нашій країні. Як і наші військові на фронті, лікарі у прямому сенсі слова рятують життя громадян, іноді навіть ціною власного життя. І в них залишаються діти, які також потребують підтримки», — заявив глава ОП Андрій Єрмак.

 

У свою чергу в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет підтримав таку ініціативу Зеленського.

 

«МОН підтримує ініціативу Президента України Володимира Зеленського про надання можливості таким дітям здобути вищу і професійну перед вищими освіту на пільгових умовах», — повідомив в.о. глави МОН у своєму Telegram-каналі.

 

Раніше в МОЗ інформували, що в Україні з початку пандемії коронавірусної інфекції нового типу померли 140 медичних працівників. За словами заступника глави відомства Віктора Ляшка, українська система охорони здоров’я може витримати зростання захворюваності COVID-19, коли щодоби фіксуватимуть від 15 до 17 тисяч нових випадків.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.