Директор заповідника Переяслав і його спільники підуть під суд

Директор заповідника Переяслав і його спільники підуть під суд

Фото: Корреспондент.net Судитимуть директора заповідника

Гендиректор Національного історико-етнографічного заповідника Переяслав разом зі спільниками розтратили державне майно — бюджетні кошти.

 

До суду направлено обвинувальний акт відносно учасників організованої злочинної групи за фактами розтрати чужого майна в особливо великих розмірах, складання і видачі завідомо підроблених офіційних документів та службового підроблення. Про це в середу, 23 червня, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

 

Відзначається, що в 2018 році генеральний директор Національного історико-етнографічного заповідника Переяслав разом зі спільниками розтратили державне майно — бюджетні кошти, що виділяються заповіднику Міністерством культури України.

 

«З цією метою вони розробили поетапний план, який полягав у придбанні за понад 19 млн грн фактично непотрібної адміністративної будівлі в Переяславі на Київщині, реальна вартість якої склала 2,5 млн грн, власницею якого була одна з учасниць групи», — йдеться в повідомленні.

 

При цьому за допомогою ще одного спільника — оцінювача учасники групи виготовили і використовували підроблені звіти про оцінку майна із завищеною вартістю предмета оцінки, забезпечили і провели процедури самої закупівлі цього майна за державні кошти та уклали ряд цивільно-правових договорів. В результаті таких дій державі завдано збитків на суму 17 млн ​​грн.

 

Як повідомлялося раніше, в Київській області колишнього директора державного санаторію Журавочка підозрюють у розтраті майна на майже 20 млн гривень.

 

СБУ викрила схему розкрадання державних коштів на підприємстві Міноборони

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.