ДФС оголосила підозру за обшуками в Київавтошляхміст

ДФС оголосила підозру за обшуками в Київавтошляхміст

Фото: facebook.com/SFSofUkraine ДФС оголосила вже п’ять підозр щодо обшуків у Києві

Комерційне підприємство разом із службовими особами комунального організували схему привласнення коштів та ухилення від сплати податків.

 

Державна фіскальна служба оголосила підозру одному з фігурантів у кримінальній справі за фактом ухилення від сплати податків під час здійснення робіт на замовлення комунального підприємства Київавтошляхміст. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Як повідомляється, слідством встановлено, що посадові особи підрядного підприємства в 2020 році, разом з посадовими особами КП організували схему привласнення коштів та ухилення від сплати податків, шляхом укладання удаваних угод із сумнівними суб’єктами господарської діяльності, в результаті чого до держбюджету не надійшли кошти в розмірі 4,9 млн грн.

 

Одному з фігурантів справи повідомлено про підозру.

 

Матеріали справи направлені в Київську міську прокуратуру для затвердження обвинувального акта і скерування провадження до суду.

 

Як повідомлялося, минулого тижня глава ДФС Вадим Мельник розповів, що в травні фіскальна служба провела в столиці 40 обшуків за дев’ятьма справами. Про підозру повідомлено 4 особам.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.