Депутати ОПЗЖ стали на захист прокремлівського «експерта» Дудкіна

Народні депутати від фракції «ОПЗЖ» не приховують свої симпатії до прокремлівських пропагандистів, яких затримує СБУ. Вони мали намір взяти Юрія Дудкіна на поруки. З цією метою 50 народних депутатів від партії, серед яких Ілля Кива, прийшли до суду, де мала розглядатися міра запобіжного заходу для «військового експерта». Про це повідомляє пресцентр СБУ


Нардепи від фракції «ОПЗЖ» не приховують свої симпатії до прокремлівських пропагандистів, яких затримує СБ України: вони хотіли взяти Юрія Дудкіна на поруки. Для цього 50 народних депутатів від партії, серед яких Ілля Кива, прийшли до суду, де мали розглядати міру запобіжного заходу для «військового експерта».

Нагадаємо, Дудкін — це той експерт-пропагандист, який на замовлення Російської Федерації поливав брудом Україну. Він робив це як в ефірі російських телеканалів, так і українських — саме тих помийок, які наразі закриті через санкції. Наприкінці лютого цього року Служба безпеки України оголосила йому підозру у державній зраді та розпалюванні ворожнечі. Однак у ОПЗЖ тепер вважають, що «експерт» – політв’язень.

Нардепів ОПЗЖ не бентежать наявні записи розмов, на яких Дудкін отримує завдання від продюсерів РосТБ та отримує за це гонорар. Хоча у наданих СБ України матеріалах чітко видно, що він свідомо, за гроші, виконує завдання (а Дудкін саме так і каже — завдання!) російських пропагандистів.

Зрозуміти ОПЗЖ можна, коли вона захищає від санкцій Медведчука чи Козака з їхніми дружинами. Та бути настільки нерозбірливими і захищати очевидних російських агентів – це вже занадто. Виникає питання, чи взагалі можна ОПЗЖ, Киву і всю цю сепаратистську когорту вважати українськими політиками?

З Кивою в принципі також давно все зрозуміло: його вже давно сприймають не інакше, як за містечкового дурника, що здобув популярність на хайпі та постійних зашкварах. У них він міг би потягатися з Шарієм, все ж таки у них приблизно одна аудиторія.

Хіба що Киву життя кидало все таки більше: був у Авакова, з соціалістами, ветеранами АТО і з Правим сектором, потім занесло у ОПЗЖ. Та і послужний список у нього чималий: Департамент боротьби з наркотиками, жомова яма в оренді у фіктивної фірми, «рішала» далекобійників при блокаді окупованого Криму.

Та одна справа — метатися, щоб заробити грошей, та зовсім інша — поручитися за людину, яку підозрюють в роботі на спецслужби РФ. Друге дуже сильно віддає державною зрадою.

Можливо, пора вже ВРУ не просто оцінити дії цих «народних обранців» з ОПЗЖ, але й подумати про її заборону так само, як колись Комуністичної партії? Все таки тяжіння до тоталітарних режимів і вказівок Путіна більш ніж достатньо, коли в країні продовжується війна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.