Аваков «вибив» 800 мільйонів з ковідного фонду на доплати своїм співробітникам – Голос

Аваков "вибив" 800 мільйонів з ковідного фонду на доплати своїм співробітникам – Голос

Арсен Аваков Фото сторінка Arsen Avakov у Фейсбук

Кабінет міністрів України вирішив віддати 800 мільйонів гривень з фонду боротьби з коронавірусом на виплати працівникам Міністерства внутрішніх справ.

Відповідне рішення уряд ухвалив на додатковому засіданні 9 червня, пише партія «Голос» на своїй сторінці у Фейсбуці.

Кабмін таки ухвалив абсурдне рішення та виділив 800 мільйонів з «ковідного фонду» на доплати МВС, замість закупки кисневих станцій для лікарень, — написали представники «Голосу».

Найбільше із цієї суми збираються віддати на доплати Нацполіції – 573 млн грн.

У партії розповіли, що саме 800 мільйонів з ковідного фонду депутати з колегами з профільного комітету охорони здоров’я вже понад місяць намагалися «вибити» з бюджету, щоб встановити кисневі станції для всіх опорних ковідних лікарень України.

Але для уряду витрати на кисень з ковідного фонду – не пріоритетні, а от на доплати поліцейським – як раз те, що треба, — констатували в «Голосі».

Читайте також

Аваков "вибив" 800 мільйонів з ковідного фонду на доплати своїм співробітникам – Голос

Аваков вважає російську "нашою" мовою та хоче її розвивати

Аваков "вибив" 800 мільйонів з ковідного фонду на доплати своїм співробітникам – Голос

Аваков стверджує, що в Україні не залишилося злодіїв в законі

Нардепка від «Голосу» Інна Совсун, яка безпосередньо займалася фінансуванням кисневих станцій, на своїй сторінці у соцмережі розповіла, що торік аудит виявив у Міністерстві внутрішніх справ порушень на 26,5 млн грн.

Гроші з «ковідного фонду» так само пішли на доплати в лікарні МВС, де не було пацієнтів з пневмонією чи навіть з підозрою на COVID-19. Працівникам призначили доплати за час перебування у відпустці, на лікарняному, на навчанні. Прикордонники та поліція отримували гроші без підтвердження фактів забезпечення правопорядку в умовах безпосереднього контакту з населенням, — деталізувала Совсун.

Нагадаємо, на початку вересня минулого року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков (досьє Арсена Авакова) звернувся з офіційним листом до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо надання додаткових 1,9 млрд грн з COVID-фонду на доплати поліціянтам. Пізніше Кабмін виділив Авакову гроші, які він просив.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.